Güncel Ev Dekorasyon Fiyatları

Güncel Ev Dekorasyon Fiyatları

Güncel Ev Dekorasyon Fiyatları

Ev dekorasyonu yaptırmak isteyen kişiler, bunun için güncel ev dekorasyon fiyatları arayışındadır. Bu nedenle bu konu hakkında internetten ufak bir araştırma yaptık. Güncel ev dekorasyon fiyatları ile ilgili merak edilenler, fiyatların ne kadar olduğu ve nereden öğrenilebileceği konusunda bilgiler yazımızda yer almaktadır.

Güncel Ev Dekorasyon Fiyatları Ne Kadar

Güncel ev dekorasyon fiyatları ne kadar, diye yaptığımız araştırma bu konuda kabaca fikir sahibi olmamızı sağlamıştır. Bir ev tadilatı için komple dekorasyon ve tadilat fiyatı 40.000 TL civarında ifade edilmektedir. Güncel ev dekorasyon fiyatları konusunda araştırma yaparken ev içinde yapılan farklı işlemlere yönelik olarak farklı fiyat listeleri ile karşılaşmış bulunduk.

Kalıcı çözümler için balıkesir dekorasyon siz değerli müşterilerimizin emrindedir..!

Pencere PVC doğrama için verilen fiyat 6000 – 7000 TL olarak belirtilmektedir. Bunun dışında kapıları değiştirmek isteyenler için belirtilen fiyat ortama 2500 – 3000 TL olarak görülmektedir. Seramik ya da fayans değişimi yaptıracak olan kişiler için belirtilen fiyat aralığı 4000 – 5000 TL şeklindedir.

Yapılacak olan dekorasyonunu türüne göre alçı sıva için belirtilen fiyat aralığı ise 4000 TL, duvar boyası 2000 TL, kartonpiyer yaptırmak 1000 – 2000 TL’dir.

Güncel ev dekorasyon fiyatları hakkında yaptığımız araştırma daha birçok farklı dekorasyon eşyası ve dekorasyon çalışması için farklı fiyatlar olduğunu görmemizi sağlamıştır. Bu fiyat aralıklarını öğrenmek için dekorasyon yaptırmak isteyen kişiler firmalardan ortalama fiyat alabilirler. İnternet siteleri aracılığıyla yaklaşık olarak yapacakları masrafları öğrenmektedir.

Leave comment

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com