Salon Dekorasyon

Salon Dekorasyonu

Dikkat çekici ve kullanışı rahat bir salona sahip olmak istiyor iseniz dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. İlk olarak salonunuzun büyüklüğüne ve rengine göre içine yerleştireceğiniz eşyaların kaplayacağı yer ve renk olarak uyup uymayacağı hesaplanmalıdır.

Bunlara dikkat edilerek tercih edilen eşyalar güzel ve kullanışlı bir salona sahip olmak için işinizi kolaylaştıracaktır. Salonun büyüklüğüne göre eşya tercihleri yapmaz iseniz, salona iyi bir şekilde yerleştiremez ve görsel olarak kötü bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Salonun renginin ve büyüklüğünün yanında onlar kadar olmasa da yine de kapı ve pencereler belli bir öneme sahiptir. Renkli bir kapı ve pencere ile salonun görüntüsünü güzelleştirebilir, salona yeni bir hava katabilirsiniz.

Salon Yerleştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm yukarıdaki bahsettiğimiz özelliklere dikkat etmek kadar önemli olan salonu nasıl yerleştireceğinizdir. Tercih edeceğiniz oturma şekline göre ferah ve kullanışlı bir salona da sahip olabilirsiniz, dar ve kötü bir görünüşe sahip salona da sahip olabilirsiniz.

Eğer salonunuzun boyutları kare şeklinde ise, koltukları karşılıklı olacak şekilde yerleştirerek sıcak bir salon ortamına sahip olabilirsiniz. Salonunuz dikdörtgen bir boyutta ise, L tipi bir koltuk tercih etmeniz daha kullanışlı ve estetik duracaktır. Salonunuzda katlanabilir mobilyaları kullanır iseniz daha kullanışlı olur ve temizliğini de daha kolay yapabilirsiniz. Salonunuzun ışıklandırılması tüm bu eşyalar kadar önemlidir. Salon eşyalarınıza ve büyüklüğüne göre bir ışıklandırma seçmelisiniz.

 

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com