Banyo Tadilatı

BALIKESİR BANYO TADİLATI

Banyonuz İçin Doğru Adres

Balıkesir Banyo Dekorasyonu olarak siz değerli müşterilerimize hayallerinizin ötesinde hizmet veriyoruz...

Eski banyo dolabı klozet lavabo küvetin sökülmesi, Kalebodur fayansların kırım sökümü, Kırım sonrasında çıkan molozların atılması, Pis su giderlerinin yenilenmesi, Soğuk su sıcak su tesisatının değiştirilmesi, Elektirik tesisatının değiştirilmesi, Banyonuza kırım sonrasında fayansların uygulanacağı zeminin sıva şap ile düzeltilmesi, İstediğiniz ürüne ve modele göre duvar zemin döşemesi ( seramik, fayans, granit, kalebodur, karo, çini, cam mozaik, btb vs...), Su tesisat ve elektirik tesisat yapı malzemelerinin montaj edilmesi ( banyo dolabı montajı, duşakabin montajı ) Vitrifiye aksesuarları havluluk, sabunluk, tuvalet kağıtlığı, askılık v.s. malzemelerin montajı gibi A'dan Z'ye Banyonuzu Yeniliyoruz..!

0 (266) 239 87 87

Banyo Tadilatı Telefon

0 (543) 973 00 46

Hemen Destek Hattı

Çalışma Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

BALIKESİR BANYO TADİLATI

Günlük yaşam esnasında çeşitli hizmetlerden yararlanılabilmektedir. Bir yerden bir yere gitmek için ulaşım seçenekleri değerlendirilmekte, otobüs, dolmuş, taksi, vapur, metro gibi alternatifler tercih edilebilmektedir. Evlerde kullanmak üzere üretilmiş eşyalarda yine kendi içersinde çeşitliliği barındırmakta, lavabodan aynaya, masadan duvar rafına kadar farklı ürünlere yer verilebilmektedir.

Bir firma beyaz eşya üretimi ile ilgilenirken bir diğeri tesisat alanında hizmet sunmaktadır. Bireylerde ev ortamında kullanacakları eşyaları beğenileri doğrultusunda seçerek yerleştirmektedir. Evin bölümleri oturma odası, mutfak, salon, yatak odası, banyo şeklinde sıralanmaktadır ve bazen banyo tadilatı işlemine gereksinim duyulabilmektedir.

Gün içersinde kullanılan alanlardan biri banyodur ve banyo tadilatı kapsamında duvar zemini ve döşeme zeminine birçok alan yenilenebilmektedir. Tadilat ev, kapı, pencere gibi çeşitli alanlarda kullanılan bir ifade olup yenileme, onarma anlamına gelmektedir.

BANYO DEKORASYONU

Kimi banyolar küçük olabilmektedir ve yapılan düzenlemelerde buna göre olmaktadır. Küçük banyoları ferah göstermek için aydınlatma unsurları kullanılabilir, ayrıca açık tonlar tercih edilebilir. Yine küçük alanları daha geniş göstermek için kullanılan aynaya da banyoda yer verilebilir.

Depolama alanına sahip olmak için aynalı dolaplarda tercih edilebilir. Dekorasyonda hayatımıza dâhil olan kavramlar arasındadır ve evin banyosunda buna yönelik değişiklikler yapılabilmektedir. Dekorasyon kısaca mekânın hem estetik hem de verimli bir biçimde düzenlenmesi olarak tanımlanabilmektedir. Evin içersinde olduğu gibi balkonda ve varsa bahçede de bazı değişiklikler yapılabilmektedir.

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com