Otel Dekorasyon

Otel Dekorasyonu

Tatillerin olmazsa olmazı oteller dekorasyonu güzelleştikçe tercih oranı daha da artıyor. Güzel dekore edilmiş şık bir otel fazla rağbet görürken, göze hitap etmeyen bir otel pek tercih edilmez. Peki bir otelin dekorasyonu nasıl daha güzel olur?

Elbette belli kriterler vardır ve bunlardan en önemlisi de hijyen ve temizliktir. Yılda binlerce kişinin girip çıktığı otel odaları kalan kişilerin akıllarında soru işareti bırakıyor. “Ya kirliyse” veya “Bu çarşaflar yıkanıyor mu” gibi sorular kafalara takılabiliyor.

Bu yüzden bir otelde aranacak en  önemli özellik temizliktir. Bir diğer önemli özellik ise odanın rengidir. Mesela bir yerli veya yabancı turist tatile rahatlamak ve ferahlamak için çıkar bu yüzden iç açıcı açık renkler kullanılmalıdır.

Otel Dekorasyonu İçin Ne Tercih Edilmelidir?

Otel dekorunda çok işlevli mobilyalarda kullanılmalıdır. Özellikle dar bir odaysa birçok görevi birden üstlenen eşyalar tercih edilmelidir. Aynı zamanda ferah renklerde kullanılmalıdır. Bir diğer çok önemli özellikse otel odalarında internet bulunmasıdır. Müşteriler günün yorgunluğunu otel odalarında akşam dinlenerek geçirirler ve internette biz insanları dinlendiren bir şeydir. Klimada otellerde hem kış tatillerinde hem yaz tatillerinde gerekli olan bir kriterdir. Klima bulunmayan otel odaları pek tercih edilmez.

Eğer bir otel odası dizayn ettirecekseniz uzman bir kişiden yardım almalısınız. Örneğin bir içmimar otel odalarını dekore edebilir. Kısacası bir otel odası dekore edilecekse ferahça edilmelidir aynı zamanda ufak detaylara dahi dikkat edilmelidir. Bir klima dahi oteldeki müşteri sayısını arttırıp azaltabilir. Bir otel odası ferah, aydınlık ve rahat olmalıdır. Müşteri otelden her türlü memnun kalmalıdır.

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com