Dekorasyon ile Tadilat Arasındaki Fark Nedir?

Dekorasyon ile Tadilat Arasındaki Fark Nedir?

Dekorasyon ile Tadilat Arasındaki Fark Nedir?

Dekorasyon ve tadilat normalde birbirinden farklı olmalarına rağmen ikisi de iç içe düşünülmektedir. Peki, Dekorasyon ile tadilat arasındaki fark nedir? Bu sorusunun cevabını basit olarak şu şekilde cevaplayabiliriz. Dekorasyon yapılırken sadece mevcut malzemelerle odalara yeni bir görünüm verilmesi amaçlanmaktadır.

Örneğin badana yapılarak duvar üzerine farklı taşlarla yeni bir desen oluşturulması, eşyaların yeniden farklı biçimlerde konumlandırılması dekorasyon içinde yer almaktadır.

Anacak Tadilat söz konusu olduğunda ev içinde işlerliği azalan ya da tamamen kaybolan kısımları yenilemek ve bazı eşyaların sağlam parçaları ile yeni ve farklı eşyalar oluşturmak gibi işler yapılmaktadır.

Dekorasyon ile tadilat arasındaki fark nedir?” sorusunu cevapladıktan sonra bir sonraki alt başlığımıza geçelim.

Dekorasyon ve Tadilat Bir Arada Yaptırılabilir mi?

Dekorasyon ve tadilat bir arada yaptırılabilir mi, diye merak eden kişiler için bu konuda yaptığımız araştırma şu sonuca ulaşmamızı sağlamıştır. Tadilat yapan firmaların birçoğu dekorasyon işleri de yapmaktadır.

Hatta dekorasyon ve tadilat firması olarak kendilerini adlandırdıkları görülmektedir. “Dekorasyon ve tadilat arasındaki fark nedir?” başlıklı yazımızda dekorasyon ve tadilat bir arada yaptırılabilir mi, sorusuna karşılık şu ifadeyi kullanabiliriz.

Dekorasyon ve tadilat bir arada yaptırılabilir. Ancak bu ifadeden kastımız her iki işin bir arada yapılması değildir. Öncelikle ev içinde kırılması ve yapılması gereken yerleri kırılıp yapılır. Ardından boya badana işlerini halledilmesi ile birlikte dekorasyon işleri de yapılmaktadır.

Leave comment

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com