Dekoratif Tente

Dekoratif Tente

DEKORATİF TENTE

Tente bazen güneşten korunmak bazense yağmur, soğuk gibi etkenlerden korunmak amaçlı kurulan bir sistem olup çeşitleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse incelenebilecek başlıklar arasında körüklü tente, villa tentesi, kış bahçesi gibi modeller yer almaktadır.

Tentenin kullanım alanları ev, işyeri ve dükkân şeklinde sıralanmaktadır. Tente aynı zamanda gölgelik şeklinde de kullanılabilmektedir. Bireyler mekâna uygun renk ve model seçimi yaparak sipariş verebilmektedir ki firmamız sektördeki çalışmalarını bu yönde sürdürmekte, farklı tente sistemlerini ürün yelpazesine dâhil ederek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kategorilerimiz içersinde dekoratif tente çeşidi de mevcuttur.

Dekoratif tente duvara sabitlenerek yapılmakta, dekor havası verdiğinden dolayı da bu isimle bilinmektedir. Firmamızla görüşme yapılması suretiyle ürünün özelliklerine ve fiyat bilgisine dair detaylı malumat alınması mümkündür.

TENTE ÇEŞİTLERİ

Firmamız bünyesinde tente türleri mevcuttur. Teras kapatma, körüklü tente, otomatik tente başlıkları için tarafımızla irtibata geçilebilmektedir. Otomatik tenteler günümüzde birçok mekânda tercih edilebilmektedir. Sabit tenteler herhangi bir sisteme sahip olmazken uzaktan kumandalı tente ile tam bir gölge ortamı elde edilebileceği gibi kısmi engellemeyle yarı gölge bir ortamda oluşturulabilmektedir.

Firmamıza yapılan başvurular neticesinde verilen siparişler değerlendirilmekte, hazırlık aşamalarının tamamlanmasının ardından sahiplerine teslim edilmektedir. Firmamızın müşterileri için sunduğu diğer seçenekler arasında asma germe tente sistemleri, villa tentesi, otomatik pergola gibi başlıklar bulunmaktadır. Tarafımızla irtibata geçerek ürün yelpazemizde yer alan modellere dair bilgi alınabilmektedir.

Leave comment

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com