Otomatik Pergole

IŞIKLI OTOMATİK PERGOLA SİSTEMLERİ

Gelişen koşulların ışığında üretilen eşyalar yeni özelliklerle buluşmuştur. Gerek ev gerekse ofis malzemelerinde seçenekler artmış, bireyler için satışa çıkarılmıştır. Ticaret ürünlerin alım satımı anlamına gelmekte, beyaz eşyadan mobilyaya, kırtasiye ürünlerinden giysiye kadar pek çok ürün raflarda ve mağazalarda yerini almaktadır. Firmamız sektörde tente& branda sistemleri üzerine çalışmakta, müşterilerine bu anlamda yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Işıklı pergola sistemleri ürün yelpazemizdeki başlıklardan bir tanesidir. Pergola tente bahçe ve teras gibi yerlerde tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Hava şartlarına dayanıklı şekilde hazırlanabilen pergola tente sistemleri firmamızın sunduğu seçenekler arasında olup açılıp kapanabilen sisteme sahiptir ve uzaktan kumandalı motor ile desteklenebilmektedir.

TENTE SİSTEMLERİ HAKKINDA

Tente sistemleri koruma amaçlı kurulmakta, yalnızca işyeri ve dükkânlarda değil evlerde de tercih edilebilmektedir. Tente aynı zamanda gün içersinde üstü açık balkon ve verandaların daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Ürünlerimize dair detaylı malumatlar firmamız bünyesinde mevcuttur.

Işıklı pergola sistemleri ile birlikte sunduğumuz hizmetler arasında pergola kumaşı değişimi, tente motoru değişimi, otomatik katlanır tavan sistemi gibi kategorilerde bulunmaktadır. Müşterilerimiz sipariş vermeyi düşündükleri ürünle ilgili tarafımızla görüşme yaparak özellik, fiyat bilgisi gibi detaylar hakkında fikir sahibi olabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti firmamız için önem arz etmekte, çalışmalar satış öncesi ve sonrası olmak üzere dikkatle yürütülmektedir. Bireyler soru ve görüşlerini de aynı şekilde iletişim bilgileri aracılığıyla firmamıza ulaştırabilmektedir.

Gümüşçeşme Mah.

Kepsut Caddesi No : 203/A

0 (543) 973 00 46

Destek Hattı

Açılış Saatleri

P.tesi - Pazar: 8:00 - 22:00

E-mail Hattı

info@balikesirdekorasyon.com